Kontakti

Jautājumus, ierosinājumus un atsauksmes par manadieta.lv pakalpojumiem un mājaslapu sūtiet info@manadieta.lv

lasiet vairāk

Kas ir kaloriju norma?

Tava personīgā enerģijas vajadzība ir vienāda ar kaloriju daudzumu, kas nepieciešams katru dienu, lai ķermenis strādātu nevainojami un tavs svars saglabātos. Pievienojoties Kaaluabi.ee tu uzzināsi savu ikdienā vajadzīgo kaloriju daudzumu.

lasiet vairāk

Kā noteikt produkta daudzumu?

Neprecīza produkta daudzuma noteikšana drīz vien noved līdz tam, ka tu patērē īstenībā daudz vairāk vai mazāk, kā tu patiesībā domā, un vēlamais svara mērķis netiek sasniegts.

lasiet vairāk

Cik daudz ūdens dienā jāizdzer?

Tīrs ūdens ir cilvēka organismam un veselībai ļoti būtisks. Šķidrumam ir mūsu eksistencē noteicoša loma. Bez pārtikas ir iespējams iztikt dienām ilgi, taču bez šķidruma cilvēks var izdzīvot tikai dažas diennaktis.

lasiet vairāk

Kāds ir veselīgs jostas apkārtmērs?

Jostas apkārtmērs dod zīmi par liekajiem taukiem, kas no veselības viedokļa ir uzkrājušies sliktos rajonos, tajā pašā laikā, kad svaru nolasījums summē kopā arī muskuļu masu, kaulu sistēmu un organismā uzkrāto ūdeni.

lasiet vairāk

Lietotājvārds, parole, ar e-pastu saistītie jautājumi

Kāds ir mans lietotājvārds? Tavs lietotājvārds ir tava e-pasta adrese. Reģistrējoties parole palika nenoteikta? Patiesībā tā nav problēma, iedevām tev paroli automātiski un nosūtījām to tev kopā ar apsveikuma vēstuli.

lasiet vairāk

Ko darīt, ja svars nesamazinās?

Tu stāvi uz svariem un tev atkal ir jāsecina, ka svaru rādītājs spītīgi stāv uz vietas, lai gan ir precīzi sekots kalorijām un atrasts laiks arī sporta zālei. Iemesli var būt dažādi:

lasiet vairāk

Kā lietot uztura dienasgrāmatu?

Manadieta.lv uztura dienasgrāmata ir metode, kas palīdz tās lietotājam sasniegt vēlamo mērķi – mainīt savu dzīves stilu un labot savas ēšanas paražas. Uztura dienasgrāmata ir saistīta ar pārtikas produktu datu bāzi, kas nepārtraukti papildinās gan ar Manadieta.lv darbinieku, gan arī lietotāju pievienoto pārtikas produktu un recepšu palīdzību.

lasiet vairāk

Manadieta.lv lapas pārskats

Personīgo kaloriju daudzuma aprēķins dienā – Individuāls kaloriju daudzuma aprēķins dienā. Ieteicamo dienā uzņemamo kaloriju skaits palīdzēs tev viegli sasniegt savu mērķi. 

lasiet vairāk