Ieiet

Kas jāņem vērā zaudējot lieko svaru

Sākoties pavasarim, aptiekas apmeklētāju vidū, pieaug interese kā cīnities ar liekajiem kilogramiem. Tas izskaidrojams ar siltā laika iestāšanos un tuvojošos pludmales sezonu. Vairums cilvēku to uztver tikai kā kosmētisku defektu, neizprotot aptaukošanās sekas. Latvijā arvien vairāk cilvēku cieš no liekā svara un aptaukošanās, jo īpaši, problēma pieaug bērnu un pusaudžu vidū.

lasiet vairāk

Pieci produkti, kas ļauj atbrīvoties no "riepas"

Sievišķīgu figūru īpašniecēm raizes bieži sagādā lieko tauku uzkrāšanās vidukļa rajonā jeb tā sauktā riepa. Turklāt problēma ir ne tikai estētiska, bet var radīt arī veselības problēmas. Kādi produkti palīdz atgūt slaidu vidukli.

lasiet vairāk

Paaugstināta olbaltumvielu daudzuma diēta izraisa vēzi

Pētījumi liecina, ka cilvēkiem, kuri ietur olbaltumvielām bagātu diētu, ir tikpat augsts risks saslimt ar vēzi, kā cilvēkiem, kuri ik dienas izsmēķē 20 cigarešu, vēstī telegraph.co.uk.

lasiet vairāk

Piecas izplatītas kļūdas, ko pieļauj pēc treniņa

Nav svarīgi, cik daudz sviedru izliesi nogurdinošos un regulāros treniņos, ja pēc tiem pieļausi izplatītas kļūdas, kas kavē progresu. Tās apkopojis arī portāls "Women's Health".

lasiet vairāk

Vienkāršs rīta paradums, kas atvieglo liekā svara zaudēšanu

Pētnieki atklājuši, ka uzturēšanās rīta saulē uzreiz pēc pamošanās var ievērojami uzlabot izredzes zaudēt lieko svaru, vēstī "Women's Health".
lasiet vairāk

10 ēdieni un dzērieni, kas liek tev izskatīties vecākai

Tu rūpējies par sevi ārēji un lieto dažādus kopšanas līdzekļus, lai saglabātu savu ādu jauneklīgu un tvirtu. Tomēr liela nozīme laba āda stāvokļa saglabāšanā ir dzērieniem un ēdieniem, kurus patērējam ikdienā, skaidro "Woman`s Day". Turpinājumā 10 ēdieni un dzērieni, no kuriem labāk izvairīties, ja nevēlies, lai tava āda izskatās vecāka, nekā tā ir patiesībā.

lasiet vairāk

Neveselīgie produkti: dietologu viedoklis

Ikviens no mums zina, ka ir nepieciešams izvairīties no neveselīgiem produktiem mūsu racionā. Bet katram ir savs viedoklis par to, kādi produkti ir kaitīgi, un kādi - nav. Taču, dietologiem ir savs viedoklis.

lasiet vairāk

Veselīga uztura pamatprincipi

Katru dienu mūsu organismā mirst 100 miljons šūnu un dzimst tikpat. Pēc 28 dienām mums jau ir cita āda, bet pēc 120 dienām cita asins. Pēc 2 gadiem - sirds, pēc 4 gadiem – aknas, pēc 7 gadiem kauli. Cilvēka ķermenī ir 100 triljonu šūnu un katra no tām pieprasa regulāru pārtikas piegādi.

lasiet vairāk
lv, Sisesta kaal: Kad?
kg